- Harskamp
- 004
Veranda en schutting
Een veranda tegen de woning en een extra zithoek. Waar de zon ook staat, er kan altijd van genoten worden of juist beschut zitten tegen de zon. De zwarte palen steken mooi af tegen het onbehandelde hout. In combinatie met deze 2 bouwwerken hebben wij ook een gedeelte tuinafscheiding mogen plaatsen.
Maak een afspraakEen veranda tegen de woning en een extra zithoek. Waar de zon ook staat, er kan altijd van genoten worden of juist beschut zitten tegen de zon. De zwarte palen steken mooi af tegen het onbehandelde hout. In combinatie met deze 2 bouwwerken hebben wij ook een gedeelte tuinafscheiding mogen plaatsen.
Specificaties van dit project
Bij Keurhorst Houtbouw maken we gebruik van hoogwaardige materialen om onze projecten te realiseren. Benieuwd wat in dit project is toegepast?
Gerelateerde projecten
Bekijk alle projectenGeïnspireerd door dit mooie project?
Wij bespreken graag de mogelijkheden voor uw gebouw van hout, gebouwd volgens Veluwsch vakwerk. Vul het formulier in voor meer informatie en wij nemen binnenkort contact met u op.